GRA EKOLOGOCZNA- SEDES TO NIE KOSZ NA ŚMIECI

Zachęcamy do zabawy z Klozeciakiem – czekają na Was edukacyjne gry komputerowe. Waszym zadaniem będzie m.in. ochrona sedesu przed śmieciami, które nie powinny do niego trafiać, budowa i sterowanie siecią kanalizacyjną oraz pracą zbiorników magazynujących nadmiar wód opadowych. Życzymy miłej zabawy!
źródło: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie

Czytaj więcej!

GIMNASTYKA PORANNA I NIE TYLKO

Zapraszamy na poranny rozruch - gimnastyka dla dzieci
źródło: Youtube, Przemek Bugaj

Czytaj więcej!

CZYŚCIOCHOWE PRZEDSZKOLE

Nasze przedszkole bierze udział w konkursie Czyściochowe Przedszkole. W ramach programu przedszkola z całej Polski przeprowadzają zajęcia na temat higieny. Częścią zajęć jest przygotowanie przez dzieci prac plastycznych. Każde przedszkole może zgłosić prace swoich podopiecznych i brać udział w konkursie. Prosimy o pomoc w głosowaniu na nasz obrazek.

Czytaj więcej!

KACZKA Z SERWETKI

Zachęcamy do wykonania sympatycznej kaczki z białej serwetki. Można ją wykorzystać do ozdoby świątecznego koszyczka, świątecznego stołu czy okna. Pomysł znaleziony na stronie krokotak.com

Czytaj więcej!

BAWIMY SIĘ

Zapraszamy do korzystania z różnych pomysłów na miłe spędzanie wolnego czasu.

Czytaj więcej!

Świetna zabawa z dziećmi na mrozie. Zróbcie mrożone bańki mydlane i śnieg instant z wrzątku

Podczas panującego w weekend siarczystego mrozu zachęcamy Was do przeprowadzenia kilku fascynujących eksperymentów, które z całą pewnością zachwycą nasze pociechy. Zobaczcie, jak własnoręcznie zrobić mrożone bańki mydlane i śnieg instant.
źródło: twojapogoda.pl

Czytaj więcej!