PRZYRODA W MIEŚCIE OCZAMI PRZEDSZKOLAKA

Na zakończenie roku szkolnego rozstrzygnięto konkurs fotograficzny "Przyroda w mieście oczami przedszkolaka". Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody za przepiękne relacje ze spacerów po urokliwych zakątkach naszego miasta. Gratulujemy!

Czytaj więcej!

URODZINY - LATO

Pod koniec czerwca świętowaliśmy urodziny naszych koleżanek i kolegów urodzonych w miesiącach letnich- czerwcu, lipcu i sierpniu. Jubilatom życzymy spełnienia marzeń i udanych wakacji!

Czytaj więcej!

LATO Z RADIEM

Dziś koncert Filharmonii Pomorskiej był głównie dla dorosłych. Wspominaliśmy wakacyjny program radiowy "Lato z radiem". Głośno i rytmicznie klaskaliśmy do utworu "Polka Dziadek" granego przez zaproszonych gości. Na pianinie, skrzypcach i altówce muzycy grali stare przeboje, które razem z nimi nuciły wszystkie panie. Był też radiowy konkurs muzyczny "Jaki to instrument?", "Czyj to głos?", "Czy znasz tę piosenkę?" Dzieciom też się podobało ;)

Czytaj więcej!

GORILLAS

W czerwcu na zaproszenie Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego nr 3 w Bydgoszczy "Pszczółki" wzięły udział w festynie "Gorillas" w ramach edukacji włączającej "Szkoła równych szans, dla wszystkich".

Czytaj więcej!

RADOSNE I BEZPIECZNE WAKACJE

8 czerwca dzieci z grupy III, 5-latki, reprezentowały nasze przedszkole na Festynie Rodzinnym "Radosne i bezpieczne wakacje", który odbył się już trzeci raz w Bydgoskim Centrum Targowo- Wystawienniczym w Myślęcinku. Brawo Pszczółki!

Czytaj więcej!