ZBIÓRKA DARÓW

DRODZY RODZICE
Cała społeczność Przedszkola pragnie włączyć się w pomoc uchodźcom z Ukrainy. Od wtorku 01.03 do piątku 04.03. organizujemy zbiórkę darów, które będą przekazane potrzebującym na Ukrainie. Zebrane dary zostaną dostarczone do Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego przy ul. Gdańskiej 187, gdzie miasto Bydgoszcz zorganizowało magazyn darów zebranych w ramach zbiórek charytatywnych.
Na stronie miasta ukazała się lista potrzebnych produktów i środków. Magazyn przyjmuje TYLKO I WYŁĄCZNIE dary z poniższej listy.
Lista produktów i środków, które mogą być przekazane potrzebującym na Ukrainie:
• Okrycia: koce zwykłe i termiczne, śpiwory, podkładki pod materac do spania z wodoodpornej folii aluminiowej, materace,
• Środki higieny i czystości: płyny do kąpieli/pod prysznic/mydło, dezodoranty, pasty do zębów, szczoteczki do zębów, grzebienie, bielizna damska, męska, dziecięca, podpaski, pampersy, pieluchy dla dorosłych, papier toaletowy i ręczniki papierowe, ręczniki

Czytaj więcej!

PUNKT KONSULTACYJNY

PUNKT KONSULTACYJNY

28 lutego 2022r. w godzinach 13:00- 16:00 -w przedszkolu dyżur pełniły będą panie:
psycholog Dominika Bem oraz pani pedagog Beata Murzynowska.
Osoby zainteresowane spotkaniem prosimy o zapisywanie się u nauczycielek poszczególnych grup
w następujących godzinach:
• 13:00- 13:30
• 13:30- 14:00
• 14:00- 14:30
• 14:30- 15:00
• 15:00- 15:30
• 15:30-16:00
• 16:00- 16:30

Czytaj więcej!

UWAGA RODZICE

Informujemy, iż od dnia 21 lutego 2022r. przedszkole będzie otwarte dla wszystkich grup wiekowych. Zapraszamy!

Czytaj więcej!

UWAGA RODZICE

Informujemy, iż od dnia 14 lutego2022r. przedszkole będzie otwarte dla dzieci z gr. II (4-l "Krasnale") i dla dzieci z gr. IV (6-l "Pracowite Skrzaty").
Dla dzieci z gr. I (3-l "Misie") i dla dzieci z gr. III (5-l "Pszczółki") przedszkole w dniach 14.02.2022r. - 18.02.2022r. pozostaje zamknięte z uwagi na brak możliwości zapewnienia dzieciom właściwej opieki z powodu izolacji pracowników zarażonych covid-19.

Czytaj więcej!

UWAGA RODZICE

Z uwagi na potwierdzone przypadki covid wśród pracowników przedszkola i nałożoną kwarantannę na wychowanków informujemy, iż do dnia 11 lutego 2022r. przedszkole jest zamknięte.
Zajęcia z dziećmi będą odbywały się w formie zdalnej z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.
Informacje dotyczące zajęć od 14 lutego 2022r. przekażemy Państwu 11 lutego.

Czytaj więcej!

BAL KARNAWAŁOWY

Czytaj więcej!

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Czytaj więcej!

WESOŁYCH ŚWIĄT

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam - Drodzy Rodzice -radości, szczęścia, wzajemnej życzliwości, zrozumienia i niezapomnianych chwil w gronie najbliższych, a w nadchodzącym Nowym Roku nowych perspektyw i wielu sukcesów.
Dyrektor i Pracownicy Przedszkola

Czytaj więcej!

ZMIANA NR TELEFONU

INFORMACJA – TELEFON PRZEDSZKOLNY
Drodzy Rodzice,
W dniu 22.12. 2021r. placówka otrzymałanowy numer telefonu komórkowego:
887 706 420
Z przedszkolem można kontaktować się dzwoniąc na powyższy numer. Linia stacjonarna przywrócona zostanie do końca roku, o czym Państwa poinformujemy.

Czytaj więcej!

PASTELOWE LOVE PRZYJACIELEM LASU I NASZEGO PRZEDSZKOLA

W naszym przedszkolu już od najmłodszych lat dzieci uczą się dbałości o środowisko naturalne, by w przyszłości stać się odpowiedzialnymi za naszą planetę Ziemię dorosłymi. W tym roku szkolnym temat jest nam szczególnie bliski, ponieważ realizujemy pracę wychowawczo-dydaktyczno-opiekuńczą w oparciu o roczny kierunek: "Przedszkolacy ekologiczne zwyczaje poznają i o swoje zdrowie dbają". Przez cały rok rozwijamy u dzieci m.in. umiejętność działania na rzecz środowiska, a żeby być świadomym ekologiem, należy to środowisko poznać. Nasze dzieci rozwijają zainteresowania przyrodnicze poprzez dostrzeganie piękna środowiska naturalnego, obserwują różne ekosystemy i troszczą się o nie jako dom zwierząt i roślin. Pomógł nam w tym sklep PASTELOWE LOVE, który przekazał dla przedszkola piękne naklejki ścienne. Dzięki nim nasze Misie, Krasnale, Pszczółki i Pracowite Skrzaty mogą przez moment poczuć się jak w lesie. Serdecznie dziękujemy za pomoc w upiększeniu naszego przedszkola!

Czytaj więcej!