ZAJĘCIA ADAPTACYJNE

Drodzy Rodzice!
W ostatnim tygodniu sierpnia, tj. 29-30-31.08.2022r. odbędą się zajęcia adaptacyjne dla dzieci 3-letnich. Zajęcia będą odbywały się w 2 grupach.
Dzieci o nazwiskach zaczynających się na literę A do J przychodzą 29 sierpnia od godz. 14:00 do 16:00. Natomiast dzieci o nazwiskach zaczynających się na literę K do Z przychodzą na zajęcia 30 sierpnia od godz. 14:00 do 16:00. W dniu 31.08.2021r. wszystkie dzieci przychodzą od godz.: 14:00-16:00.
Prosimy o zabranie ze sobą zamiennego obuwia i dobrego humoru. Dziecko przychodzi z jednym rodzicem.
Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy.

Czytaj więcej!

OGŁOSZENIE

Zapraszamy Rodziców dzieci nowo przyjętych do przedszkola od 01.09.2022r. na zebranie organizacyjne w dn. 23.06.2022r. o godz. 15:30

Czytaj więcej!

FESTYN RODZINNY

Zapraszamy rodziców z dziećmi na festyn rodzinny, który odbędzie się w naszym ogrodzie przedszkolnym 3 czerwca (piątek) w godz. 16:00 - 19:00. Proponujemy wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Serdecznie zapraszamy rodziców i dzieci przyjęte do przedszkola od 1 września 2022r. W trakcie festynu będzie możliwość zwiedzania wspólnie z dzieckiem budynku przedszkola.

Czytaj więcej!

WYCIECZKA DO TORUNIA 5 i 6 -latki

Czytaj więcej!

REKORD POLSKI - INSTRUMENTY Z RECYKLINGU

28 maja na Starym Rynku mieszkańcy naszego miasta będą bić rekord Polski w kategorii: NAJWIECEJ OSÓB GRAJĄCYCH NA INSTRUMENTACH Z RECYKLINGU.
W związku z tym, 19 maja w naszym przedszkolu zostaną zorganizowane warsztaty tworzenia takich instrumentów. Kto z Państwa jest zainteresowany wycieczką
na Stary Rynek, prosimy aby w dniu warsztatów dziecko przyniosło różnego rodzaju materiały recyklingowe, z których można będzie zrobić instrument perkusyjny (np. plastikowe butelki po napojach, jogurtach; metalowe puszki, rolki po papierze toaletowym, groch, fasola, kasza itp.)


Czytaj więcej!

CZYŚCIOCHOWA AKADEMIA

Nasze przedszkole brało udział w Czyściochowej Akademii. Jest to program edukacji higienicznej dla żłobków, przedszkoli i szkół podstawowych organizowany przez firmę Rossmann. W jego ramach odbywają się Czyściochowe Mistrzostwa, w których placówki przez cały rok szkolny podejmują kolejne higieniczne wyzwania. Nasze przedszkolaki odniosły sukces w tym programie- dzieci z grupy najstarszej wygrały gry "Czyściochowe Memory" dla każdego dziecka w konkursie "Odkrywcy bakterii". Pracowite Skrzaty pokazały swoje pomysły na to, jak mogą wyglądać wymyślone przez nich… bakterie. Krasnale natomiast wygrały w konkursie "Szczoteczka przyszłości". Przedszkolaki wcieliły się w wynalazców i zaprojektowały szczoteczki przyszłości. W nagrodę otrzymały bon o wartości 500zł na środki higieny. Gratulujemy!

Czytaj więcej!

PRZEDSTAWIENIE "BRZYDKIE KACZĄTKO"

Czytaj więcej!

WESOŁYCH ŚWIĄT

Czytaj więcej!

CZYŚCIOCHOWE MISTRZOSTWA

Nasze przedszkole bierze udział w Czyściochowej Akademii. Jest to program edukacji higienicznej dla żłobków, przedszkoli i szkół podstawowych. W jego ramach odbywają się Czyściochowe Mistrzostwa, w których placówki przez cały rok szkolny podejmują kolejne higieniczne wyzwania, zbierają punkty i walczą o nagrodę główną - edukacyjny piknik.
W rywalizacji mogą pomóc również rodzice - biorąc udział w głosowaniu. Każdy oddany głos na placówkę to 1 punkt, który może przechylić szalę zwycięstwa!
Link do naszego przedszkola: https://www.rossmann.pl/czysciochowa-akademia/1548 Codziennie można oddać 1 głos.
Zasady głosowania:
• Głosować mogą uczestnicy programu Rossnę!
• Codziennie można oddać jeden głos na przedszkole i jeden głos na szkołę podstawową
• W głosowaniu biorą udział przedszkola i szkoły podstawowe, które zarejestrowały się w programie Czyściochowa Akademia i dołączyły do akcji Czyściochowe Mistrzostwa
• 1 głos = 1 punkt w ramach akcji Czyściochowe Mistrzostwa. Pełen ranking

Czytaj więcej!

MARZEC - OGŁOSZENIA

18.03. 2022r. Dzieci wezmą udział w akcji „Dzień Kolorowej Skarpetki”
Prosimy, aby w tym dniu dzieci przyszły w dwóch różnych skarpetkach.
21.03.2022r. Powitanie wiosny.
25.03.2022r. Urodzinki w przedszkolu- świętują dzieci urodzone w marcu.

Czytaj więcej!