WALENTYNKI

Dzieci lubią rysować serduszka, a w dniu 14 lutego lubią jeszcze bardziej i robią to częściej niż zwykle. W "Dniu Zakochanych" wszyscy myśleli o najbliższych sobie osobach i wykonywali dla nich własnoręcznie drobne niespodzianki. Podczas zajęć powstawały serduszkowe laurki, życzenia, miłe słowa. Przedszkolaki wesoło się bawiły.

Czytaj więcej!

DZIEŃ KOTA

17 lutego obchodziliśmy Dzień Kota. Dzieci oglądały film edukacyjny o kotach oraz znaną chyba wszystkim bajkę "Przygody Kota Filemona" (szczególnie rodzicom). Dzień przedszkolakom urozmaiciła tradycyjna zabawa w kotka i myszkę. Dzieci wykonały również pracę plastyczną związaną z tematyką dnia.

Czytaj więcej!

Komenda Miejska Policji

7 marca (wtorek) grupa "Pracowite Skrzaty" udała się do Komendy Miejskiej Policji w ramach rozstrzygnięcia konkursu plastycznego "Policja w przyszłości- okiem dziecka". Starszacy zdobyli III miejsce dzięki pracy Kalinki oraz wyróżnienie za pracę Mariki. Każdy przedszkolak biorący udział w konkursie otrzymał dyplom i mały upominek. Oprócz wręczenia nagród, dzieci czekało wiele innych atrakcji. Starszacy mogli zobaczyć policyjnego psa oraz dowiedzieć się jaką postawę obronną należy przyjąć w trakcie ataku nieznanego psa. Dzieci zobaczyły również oraz na własnej skórze doświadczyły procesu pobierania odcisków palców. Zwiedziliśmy także siedzibę główną Komendy Miejskiej Policji oraz poznaliśmy policyjną maskotkę- Polfinka.

Czytaj więcej!

REKRUTACJA

Informujemy, że wkrótce rusza rekrutacja dla nowych kandydatów do przedszkola. Zgodnie z obowiązującym harmonogramem rekrutacji na rok szkolny 2023/2024
udostępnienie oferty przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych nastąpi w systemie rekrutacyjnym w dniu 17 marca 2023 r. , a elektroniczna rejestracja wniosków w sprawie przyjęcia dzieci do ww. placówek odbywać się będzie w dniach 20 marca – 4 kwietnia 2023 r.
Szczegóły na stronie naboru.

Czytaj więcej!

PRZEDSTAWIENIE "PINOKIO"

W środę (1.03) 2 grupy - PSZCZÓŁKI i PRACOWITE SKRZATY udały się na wycieczkę do Multikina w celu obejrzenia przedstawienia teatralnego pt. "Pinokio".

Czytaj więcej!