PODZIĘKOWANIE

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za przygotowanie i organizację naszej przedszkolnej imprezy rodzinnej. Szczególne podziękowania składamy Radzie Rodziców, która podjęła się zadania i zainspirowała Rodziców do działania. Dziękujemy wszystkim Państwu, którzy materialnie, rzeczowo lub organizacyjnie wsparli to duże przedsięwzięcie. Bez Waszego zaangażowania zorganizowanie festynu z tyloma atrakcjami nie byłoby możliwe. Dziękujemy pracownikom przedszkola za pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia. Państwa pomysłowość i wsparcie oraz ciężka praca pozwoliły stworzyć niepowtarzalną atmosferę w czasie imprezy. Dziękujemy Przedszkolakom za pięknie przygotowany program artystyczny. Jesteśmy z Was bardzo dumni.
Dziękujemy!!!
Dyrektor i Rada Pedagogiczna Przedszkola nr 11

Czytaj więcej!

EKOLUDKI I OGRÓDKI

W związku z realizacją Ekoprojektu pt. "Przedszkolne Ekoludki zakładają swoje ogródki" nasze przedszkolaki zmieniły się w małych ogrodników. W marcu w salach dzieci tworzyły "ogródki na oknie" i siały nasiona pomidorów, rzodkiewek, mięty, bazylii, sałaty, fasoli, rukoli i szczypiorku. W połowie kwietnia do warzywniaka trafiły sadzonki tych roślin oraz została wysiana m.in. marchewka i pietruszka. W maju do szklarni i warzywniaka trafiły pomidory a dodatkowo w warzywniaku zostały zasiane ogórki i cukinia oraz różne zioła. Dzieci bardzo zaangażowały się w dbanie o warzywne ogródki. Pamiętały o pikowaniu roślin, ich podlewaniu a także wyrywaniu chwastów. Bardzo duże podziękowania należą się rodzicom, którzy zaangażowali się w projekt i dostarczyli do przedszkola ogromne ilości ziemi oraz nasion. Teraz pozostaje nam już tylko czekać na zbiory.

Czytaj więcej!

DZIEŃ ZIEMI 2024

22 kwietnia 2024 roku obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi, którego celem jest prowadzenie edukacji ekologicznej oraz popularyzacja wiedzy o zagrożeniach życia na Ziemi (zmiany klimatyczne, susze, degradacja wód i lasów, zanieczyszczenie odpadami itp.) oraz wiedzy przyrodniczej. W tym roku hasłem przewodnim Światowego Dnia Ziemi jest "Planeta kontra tworzywa sztuczne". W naszym przedszkolu dzieci uczą się, co może zrobić każdy z nas dla naszej planety - segregowania śmieci, pakowania zakupów we własną torbę wielokrotnego użytku, korzystania z własnych kubków, bidonów, śniadaniówek, itp. Przyłączyliśmy sie do sprzątania swojej okolicy, sadziliśmy nowe drzewka, założyliśmy własny ogródek warzywny. Ratujemy naszą Planetę.

Czytaj więcej!

FESTYN RODZINNY

Czytaj więcej!

NA WIEJSKIM PODWÓRKU

Grupę "Pszczółek" odwiedziła pani Małgosia- babcia naszego kolegi- Konrada. Zaprosiła dzieci do zajęć pt. "Na wiejskim podwórku". Przedszkolaki wysłuchały bajki terapeutycznej, pięknie odpowiadały na pytania dotyczące jej treści, rozpoznawały i naśladowały odgłosy zwierząt oraz wzięły udział w grach i zabawach rozwijających motorykę dużą i małą.

Czytaj więcej!