MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TAŃCA

Pracowite Skrzaty 29 kwietnia brały udział W Międzynarodowym Dniu Tańca na płycie Starego Rynku. Dzieci tańczyły belgijkę i uczyły się innych układów tanecznych. Pokaz był promocją Bydgoszczy – miasta muzyki należącego do Sieci Miast Kreatywnych UNESCO.

Czytaj więcej!

SPOTKANIE Z PANIĄ LEŚNIK

W kwietniu nasze przedszkole odwiedziła przyjaciółka lasu - pani leśnik. Opowiadała przedszkolakom o zwierzętach żyjących w lesie. Dzieci podczas gry edukacyjnej poznały zasady zachowania się w lesie. Każdy mógł na własne oczy przekonać się, ile słoi mieści się w pniu drzewa i ile lat rośnie to drzewo.

Czytaj więcej!

6-LATKI NA SPARTAKIADZIE

23 kwietnia Pracowite Skrzaty brały udział w Przedszkolnej Spartakiadzie organizowanej przez Przedszkole nr 24. Polecenia były wydawane w języku angielskim. Każda drużyna musiała pokonać przygotowane zadania i tory przeszkód. Grupa zdobyła pamiątkowe medale oraz upominek.

Czytaj więcej!

ZEBRANIE ORGANIZACYJNE

Zapraszamy Rodziców dzieci nowo przyjętych do przedszkola od 01.09.2024r. na zebranie organizacyjne w dn. 20.05.2024r., godz. 15.30.

Czytaj więcej!

CALINECZKA

W naszym przedszkolu dzieci obejrzały barwne przedstawienie Teatru Bajecznego z Bydgoszczy pt. "Przygody Calineczki". To spektakl inspirowany baśnią Andersena ukazujący najmłodszym potężną wartość przyjaźni i pomocy. Przedszkolaki zaangażowały się w pomoc Calineczce, a piękną piosenkę nucimy do dziś.

Czytaj więcej!